DRZWI ZEWNĘTRZNE HORMANN

w ofercie ASG Centrum


Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane w wysoko wyspecjalizowanych zakładach. Wysoce wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Próby wytrzymałościowe przeprowadzane w realnych warunkach są gwarancją zaawansowanych technologicznie produktów seryjnych w najwyższej jakości Hörmann..


OFERTA

DRZWI WIELOFUNKCYJNE MZ THERMO

Zewnętrzne drzwi z przegrodą termiczną i najlepszym wspołczynnikiem izolacyjności cieplnej

DRZWI WIELOFUNKCYJNE MZ THERMO Nowe drzwi wielofunkcyjne MZ Thermo przekonują nie tylko wyjątkową jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu przegrody termicznej tego typu drzwi mają nawet o 30 % lepsze właściwości termoizolacyjne niż zwykłe drzwi wielofunkcyjne. Są dostępne z przeszkleniem lub bez oraz w wielu wariantach kolorystycznych i oklein.

DRZWI PRZECIWPOŻAROWE I PRZECIWWŁAMANIOWE WAT

Do połączenia garażu z częścią mieszkalną

Nowe drzwi WAT w wersji standardowej pełnią zarowno funkcję przeciwpożarową, jak i zabezpieczającą przed włamaniem, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do zamykania przejść w garażach prowadzących bezpośrednio do części mieszkalnej, np. na korytarz. Ponadto ich płyta drzwiowa z grubą przylgą, dostępna w rożnych kolorach i wykończeniach powierzchni, pasuje do drzwi wewnętrznych w domu.

DRZWI PRZECIWWŁAMANIOWE KSI THERMO

Jakość marki i podwojna korzyść: wysokie bezpieczeństwo i najlepsza izolacyjność cieplna

Nowe drzwi przeciwwłamaniowe KSI Thermo mają wiele zalet: dzięki izolowanej termicznie płycie drzwiowej zapewniają najlepszą izolacyjność cieplną, a ponadto posiadają wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie 2. Te wysokiej jakości drzwi polecamy jako zewnętrzne zamknięcie do piwnic, budynkow gospodarczych i garaży.