DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA

w ofercie ASG Centrum


Firma Porta od lat utrzymuje na rynku polskim pozycję lidera. Od ponad 20 lat wyznacza najwyższe standardy w branży. Produkty firmy Porta gwarantują satysfakcję i jakość oraz nowoczesność i niezawodność.
Produkty Porta tworzą wysokiej jakości specjaliści, którzy w swej pracy kierują się profesjonalizmem i pasją.


DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE W OKLEINIE SYNTETYCZNEJ

PORTA DECOR

Drzwi Porta DECOR świetnie wyglądają zarowno w zaciszu domowego ogniska, jak i pomieszczeniach biurowych. Rożnorodność kolorow wzbogaca sprawdzoną stylistykę

PORTA LONDYN, WIEDEŃ

Klasyczne wzornictwo, wysoki standard wykończenia i nawiązujące do najnowszych trendow kolory są wyznacznikami kolekcji LONDYN i WIEDEŃ.

PORTA ROYAL

Porta ROYAL to kolekcja utrzymana w klasycznym wzornictwie, ale w zupełnie nowej odsłonie.

PORTA VECTOR

Nowoczesne modele w subtelnym wykonaniu sprawiają, że kolekcja Porta VECTOR nadaje charakter wnętrzom, nie przytłaczając ich swoją obecnością.

PORTA GRANDDECO

Prosta forma to ponadczasowy synonim dobrego gustu i smaku - ich odzwierciedleniem jest Porta GRANDDECO.

PORTA STYL

Interesujący efekt wystroju zapewni kolekcja Porta STYL, ktora harmonijnie łączy wszechstronne walory dekoracyjne z indywidualnym podejściem do wnętrza

PORTA PASKY

Zgodnie z aktualnymi trendami we wzornictwie prezentujemy kolekcję Porta PASKY. To propozycja, ktora otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz.

PORTA TWIST

W proponowanych modelach drzwi Porta TWIST, prosta forma i ostre kontury zostały złagodzone dzięki zastosowaniu łukow i krzywizn, ktore swoim kształtem mogą nawiązywać do charakteru pomieszczenia.

PORTA FOCUS

Modele przeszklone to propozycja dla ludzi ceniących sobie swobodę przestrzeni, dla ktorych naturalne światło pełni istotnąrolę przy projektowaniu wnętrz.

PORTA FIT

Porta FIT to szeroka gama produktow dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Bogata gama kolorow w pełni uzupełnia całą kolekcję pozwalając na stworzenie indywidualnych aranżacji wnętrz.

PORTA NOVA

Wysoka jakość materiałow, atrakcyjnei popularne wzornictwo, oraz rożne rodzaje przeszkleń to głowne atuty tej kolekcji. Modele z tej grupy znajdują zastosowanie zarowno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych.