Okna PVC Drutex

Okna PVC Drutex cechują nowoczesny design, gwanatują duża ilość światła dziennego , posiadają doskonałe parametry w kwestii energooszczędności, wodoszczelności i przepuszczalności powietrza oraz odporności na wiatr.

logo-drutex-okna

OKNO IGLO LIGHT

Okno o nowoczesnym designie, z dużą ilością światła dziennego o bardzo dobrych parametrach w kwestii energooszczędności.

okno drutex iglo light
okno drutex iglo energy

OKNO ENERGY

Nowe okno IGLO ENERGY jest autorskim produktem firmy DRUTEX ,który został zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu. Okno Iglo Energy to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. W dziedzinie energooszczędnych okien to absolutny rekord. Okno zatem posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, który gwarantuje wysoki parametr pod względem energooszczędności.

OKNO ENERGY CLASSIC

Okno IGLO ENERGY CLASSIC, którego producentem jest firma Drutex to produkt niezwykle zaawansowany technologicznie. Iglo Energy Classic jest oknem o najniższym współczynniku przenikania ciepła, a co za tym idzie jest oknem niezwykle energooszczędnym. Produkt wyposażony jest w uszczelkę centralną ze spienionego EP

okno iglo energy classic drutex
okno drutex iglo 5

OKNO IGLO 5

W ofercie naszej firmy znajdują się również okna PVC z profilem GL System. Jest to okno z pięciokomorowym systemem o głebokości 70 mm. Posiada uszczelnienie zewnętrzne. Taka budowa profilu zapewnia doskonałą izolację termiczną.

OKNO IGLO 5 CLASSIC

Wyprodukowane przez firmę Drutex okno PVC Iglo 5 Classic to pięciokomorowy system o szerokości 70 mm, wyposażone w uszczelnienie zewnętrzne. Okno Iglo 5 posiada doskonałą izolację termiczną, akustyczną i elegancję.

okno drutex iglo 5 classic

Linki

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne i bramy

DRE

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne i bramy garażowe

Cal

Drzwi zewnętrzne

Rolety

ASG Centrum

ul. Szamotulska 13, Góra

62 – 080 Tarnowo Podgórne

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe

email: biuro@asgcentrum.pl

tel. 61 816 60 40

SocialMedia

Dołącz do nas na Facebooku. Bądź na bieżąco z nami w mediach społecznościowych

Katalogi