Okna PVC Drutex

IGLO LIGHT

pdf-plik

Pobierz dokumentację w pdf

Okno o nowoczesnym designie, z dużą ilością światła dziennego o bardzo dobrych parametrach w kwestii energooszczędności.

IGLO ENERGY

pdf-plik

Pobierz dokumentację w pdf

Nowe okno IGLO ENERGY jest autorskim produktem firmy DRUTEX ,który został zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu. Okno Iglo Energy to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. W dziedzinie energooszczędnych okien to absolutny rekord. Okno zatem posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, który gwarantuje wysoki parametr pod względem energooszczędności.

IGLO ENERGY CLASSIC

pdf-plik

Pobierz dokumentację w pdf

Okno IGLO ENERGY CLASSIC, którego producentem jest firma Drutex to produkt niezwykle zaawansowany technologicznie. Iglo Energy Classic jest oknem o najniższym współczynniku przenikania ciepła, a co za tym idzie jest oknem niezwykle energooszczędnym. Produkt wyposażony jest w uszczelkę centralną ze spienionego EP

IGLO 5

pdf-plik

Pobierz dokumentację w pdf

W ofercie naszej firmy znajdują się również okna PVC z profilem GL System. Jest to okno z pięciokomorowym systemem o głebokości 70 mm. Posiada uszczelnienie zewnętrzne. Taka budowa profilu zapewnia doskonałą izolację termiczną.

IGLO 5 CLASSIC

pdf-plik

Pobierz dokumentację w pdf

Wyprodukowane przez firmę Drutex okno PVC Iglo 5 Classic to pięciokomorowy system o szerokości 70 mm, wyposażone w uszczelnienie zewnętrzne. Okno Iglo 5 posiada doskonałą izolację termiczną, akustyczną i elegancję.

dane kontaktowe

Social Media

2020 © Copyright ASG Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie Veoprime