Bramy garażowe Hormann

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Hormann

 

BRAMY GARAŻOWE HORMANN

Produkty Hörmann są konstruowane i produkowane w wysoko wyspecjalizowanych zakładach. Wysoce wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Próby wytrzymałościowe przeprowadzane w realnych warunkach są gwarancją zaawansowanych technologicznie produktów seryjnych w najwyższej jakości Hörmann.

Bramy uchylne

bramy uchylne hormann

Brama uchylna podczas otwierania wychyla się na zewnątrz, po czym zostaje umieszczona pod stropem garażu. Ponad 20 wzorów bram stalowych lub drewnianych umożliwia indywidualną aranżację…

Bramy uchylne oferowane są w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami oraz do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna.

Bramy segmentowe

bramy segmentowe hormann

Bramy segmentowe otwierają się pionowo, dzięki czemu zapewniają maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim – to istotna zaleta…

Bramy segmentowe Hörmann wykonano z materiałów najwyższej jakości, zapewniają one komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Dzięki pionowemu otwieraniu, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej – kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem. Konstrukcja sprawia, że idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Bramy rolowane Rollmatic

bramy-rolowane-rollmatic-hormann

Garażowa brama rolowana RollMatic firmy Hörmann zajmuje szczególnie mało miejsca. Specjalna konstrukcja pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni pod stropem garażu…

Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji daje maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu oraz przed nim. Również sufit pozostaje wolny, dzięki temu można go dodatkowo wykorzystać. W przypadku garaży z małym nadprożem lub nieweilką ilością miejsca po bokach można zastosować bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową. Brama w standardzie wyposażona jest w nowoczesny napęd firmy Hörmann, który umieszczony jest na zewnątrz obudowy wału nawijającego, ułatwia to jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego rozruchu i zatrzymania daje spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie posiada przycisk sterujący i oświetlenie.

Bramy segmentowe HST

bramy-segmentowe-hst-hormann

Boczne bramy segmentowe nadają się do stosowania w nietypowych sytuacjach montażowych. Dostępne są w wersji obsługiwanej ręcznie lub z optymalnie dopasowanym napędem…

Zalety stosowania w garażu bocznej bramy segmentowej:

1. Dużo wolnego miejsca pod stropem garażu Brama HST otwierana jest na bok, dzięki temu strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu. Ten typ konstrukcji powoduje, że boczna brama segmentowa może być stosowana również w trudnych sytuacjach montażowych, np. w garażach ze skośnym dachem.

2. Szybki i wygodny dostęp do garażu Boczna brama segmentowa dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcji drzwi przejściowych), ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Oznacza to, że bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest otwarcie bramy tylko w niewielkim stopniu. Jest to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu. Dzięki temu wystawienie roweru z garażu to tylko kwestia chwili.

Linki

Okna

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne i bramy

DRE

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne i bramy garażowe

Cal

Drzwi zewnętrzne

Rolety

ASG Centrum

ul. Szamotulska 13, Góra

62 – 080 Tarnowo Podgórne

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe

email: biuro@asgcentrum.pl

tel. 61 816 60 40

SocialMedia

Dołącz do nas na Facebooku. Bądź na bieżąco z nami w mediach społecznościowych

Katalogi