ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Bramy garażowe Hörmann

Marka Hörmann jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji bram garażowych, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom produkty najwyższej jakości. Bramy garażowe Hörmann są znane z niezawodności, estetycznego designu i innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy różnorodne modele bram, w tym bramy segmentowe, rolowane, uchylno-segmentowe oraz wiele innych, dostępnych w różnych kolorach i wzorach. Bez względu na styl Twojego domu czy garażu, mamy odpowiednie rozwiązanie, które doskonale się wpasuje.

BRAMY GARAŻOWE HORMANN

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Konstrukcja ta zapewnia maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Bramy garażowe segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.

BRAMY GARAŻOWE

Bramy segmentowe - film

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Hormann.
Na stronie internetowej firmy Hormann znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer Hormann zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top