Drzwi

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firm Porta, KMT Stal, Hormann, Imperioline. W ofercie posiadamy drzwi zewnętrze oraz wewnętrzne.

 

DRZWI PORTA

Porta to firma z 25 letnim doświadczeniem produkująca drzwi z zastosowaniem najwyższych standardów i zgodnie z aktualnymi trendami we wzornictwie. W produkcji drzwi producent stosuje komponenty dostarczane przez światowych liderów.

logo porta drzwi

DRZWI KMT STAL

Misją marki KMT jest produkowanie, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych oraz świadczenie kompleksowego doradztwa i serwisu, które pozwalają na zapewnienie pełnej satysfakcji Klienta. Jakość świadczonych usług gwarantowana jest poprzez zaangażowanie każdego pracownika w ciągłe doskonalenie się organizacji, zawsze kierując się przy tym maksymą: „Jak najbliżej Klienta”

logo drzwi kmt stal

DRZWI DRE

Firma DRE Sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarcza artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkuje fronty meblowe (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile i listwy meblowe. DRE Sp. z o.o. posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zbudowany na wymaganiach normy ISO 9001.

logo drzwi dre

DRZWI HORMANN

Odkryjcie Państwo niepowtarzalne wersje wykonania zewnętrznych drzwi wejściowych do domu od największego producenta stolarki budowlanej w Europie. Każda z nich spełnia na swój sposób indywidualne wymagania stawiane dobrym drzwiom zewnętrznym. Łączy je jedno: najwyższa jakość marki Hörmann!

Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów względem aranżacji. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne.

logo hormann

DRZWI IMPERIOLINE

Imperioline to wiodący producent drzwi wewnętrznych w Polsce. Firma do produkcji drzwi stosuje ekologiczne surowce spełniające normy jakościowe.

logo drzwi imperioline