ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Kolekcja drzwi DRE Vetro E – Synchro E

O kolekcji

Rama skrzydła drzwi została wykonana z płyty drewnopochodnej, która została dodatkowo wzmocniona sklejką. Wewnętrzną część ramy wypełniono płytą wiórowo otworową. Zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna strona ramy zostały obite płytą HDF, która jest pokryta laminatem synchronicznym. W przypadku szkła, istnieją dwie opcje do wyboru: albo można wybrać szkło laminowane hartowane DECORMAT o grubości 8 mm, które ma stałą szerokość niezależnie od szerokości skrzydła, albo alternatywnie można wybrać szkło laminowane hartowane w kolorze czarnym ( nieprzezierna ), o stałej szerokości, również niezależnie od szerokości skrzydła.

Rodzaje skrzydeł

Skrzydło bezprzylgowe

Krawędź bez przylgi drzwi ma kolor czarny. Gniazda pod 2 zawiasy są wpuszczane i również mają kolor czarny. W wyposażeniu ościeżnicy znajdują się zawiasy. Zamek drzwiowy jest magnetyczny na klucz zwykły. Istnieje również możliwość wyboru blokady łazienkowej, wkładki patentowej lub zamka oszczędnościowego w kolorze czarnym. Jeśli chodzi o skrzydło drzwi, polecamy ościeżnicę, która również jest dostępna w kolorze czarnym.

Skrzydło przesuwne

System przesuwny naścienny DRE, jest przeznaczony do drzwi jedno lub dwuskrzydłowych, wewnątrzlokalowych, w wariancie przesuwnym.
Może być zastosowany do drzwi będących w naszej ofercie, w wykończeniu: DRE-Cell, folii 3D, laminatach CPL, okleinach naturalnych, a także drzwi malowanych.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje systemów przesuwnych:
NS – system montowany bezpośrednio na ścianę
NT – system montowany z użyciem tunelu regulowanego

Dostępność w 6 kolorach

Dąb Halifax Naturalny
Dąb Halifax Szary
Dąb Halifax Tabac
Wiąz Biały
Wiąz Ciemny
Wiąz Naturalny

Konstrukcja

Konstrukcja ramowa

Drzwi zbudowane w oparciu o ramę składającą się z dwóch poziomych i pionowych ramiaków z wypełnieniem w postaci wewnętrznych paneli, płycin lub szyb. Wykonane z płyt drewnopochodnych. Szerokość ramiaka pionowego 160 mm

Bezpieczne szkło

Tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo, materiał musi być najwyższej jakości. Szkło hartowane o grubości 4 lub 8 mm gwarantuje jakość i odporność, za którą można być pewnym.

Aranżacja

Scroll to Top