ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Kolekcja drzwi Porta 4 żywioły / Powietrze

Eteryczność i ulotność powietrza to inspiracja, która stała się podstawą do zaprojektowania kolekcji drzwi wewnętrznych PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE. Jest ona wprost stworzona dla miłośników pięknych i stylowych wnętrz wpisujących się w aranżacje utrzymane w duchu glamour, vintage czy rustykalnym.
Czy wiecie, że modele kolekcji POWIETRZE, dzięki wykończeniu w farbie podkładowej, możecie pomalować samodzielnie dowolną farbą – zgodnie z własnymi preferencjami.
Kolekcja dostępna w naszym salonie sprzedaży.

Jeśli podobają Ci się eleganckie, przytulne, a zarazem starannie przemyślane wnętrza, drzwi PORTA 4 Żywioły P/ POWIETRZE bez wątpienia będą strzałem w dziesiątkę. Dostępne warianty zachwycają stylowym i ponadczasowym designem, który idealnie wpisze się zarówno w klimat mieszkań utrzymanych w stylu vintage, glamour, jak i przytulnych rustykalnych aranżacji. Modele w kolorze białym – ponadczasowe i klasyczne rozwiązanie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Drzwi z okleiną Fiord będą natomiast znakomitym dopełnieniem pomieszczeń klasycznych oraz glamour – zwłaszcza, jeśli postawisz na model ze złotymi detalami, które będą pięknie komponować się ze szkłem czy eleganckimi ramami luster i obrazów.

Scroll to Top