ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Kolekcja drzwi Porta Oslo

drzwi porta oslo

Styl skandynawski, który przez lata ewoluował, zdobywa coraz większe grono entuzjastów. Ten minimalistyczny i funkcjonalny styl wnętrzarski przyciąga uwagę swoją prostotą, naturalnością i harmonią. Tym bardziej miło nam Was poinformować o poszerzeniu naszej oferty o nowe modele białych drzwi frezowanych Porta, które idealnie wpisują się w estetykę skandynawską.

W najnowszej kolekcji, PORTA OSLO, zwracamy uwagę na elementy prostych, klasycznych linii, przy jednoczesnym wykorzystaniu różnorodnych kształtów frezów. To połączenie nadaje drzwiom wyjątkowego charakteru i sprawia, że stanowią one piękną ozdobę dla wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim, ale nie tylko.

drzwi porta oslo
drzwi porta oslo
drzwi porta oslo

Białe drzwi, które proponujemy, stanowią doskonałe tło dla kreatywnych projektów. Pozwalają one na wykorzystanie różnych kolorów, materiałów i detali, dając Wam pełną swobodę w aranżacji wnętrz. Możecie z łatwością dopasować je do swoich upodobań i wprowadzić różnorodność do przestrzeni, korzystając z bogactwa barw i tekstur.

Kolekcja Porta Oslo jest idealną propozycją dla klientów poszukujących produktów zgodnych ze stylem skandynawskim. Jednak nie ograniczamy się tylko do tego stylu – nasze drzwi stanowią również doskonałe uzupełnienie dla innych aranżacji wnętrz, które wymagają subtelnej elegancji i wyjątkowego designu.

Scroll to Top