ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Montaż drzwi Porta Verte Premium z systemem przesuwnym Black

Realizacja drzwi PORTA Vector Premium model E z systemem przesuwnym BLACK typ Luna. Realizację wykonała nasza ekipa wykwalifikowanych monterów przeszkolonych w Akademii Montażu PORTA.

zdjęcie z naszej realizacji

System BLACK to rodzaj drzwi przesuwnych, które są dostępne w dwóch wersjach: jedno- i dwuskrzydłowej. Drzwi suwane są nie tylko funkcjonalne, ale też efektownie się prezentują – ich oszczędna forma i minimalistyczny design doskonale wpiszą się w stylistykę wnętrz skandynawskich i nowoczesnych. Drzwi z tej kolekcji są skonstruowane w systemie naściennym – skrzydła są przymocowane do specjalnej prowadnicy. To właśnie za pomocą tej prowadnicy można przesuwać skrzydła wzdłuż ściany. Warto pamiętać, że w przypadku systemu przesuwnego BLACK w wersji dwuskrzydłowej, należy zaopatrzyć się nie tylko w dwa, oddzielne skrzydła drzwiowe, ale też w dwa systemy przesuwne i klamrę, która połączy konstrukcję w jedną całość.

Aranżacje ze strony internetowej firmy Porta

Jeśli również rozważasz montaż drzwi w swoim domu lub poszukujesz wysokiej jakości produktów, które spełnią Twoje oczekiwania, serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Doradzimy Ci w wyborze odpowiednich drzwi i zadbamy o profesjonalny montaż.

Scroll to Top