ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Roleta nadstawna MX1200

MX1200 to roleta nadstawna dedykowana do okien typu renowacyjnego i monoblock.

ROLETY NADSTAWNE

ROLETA NADSTAWNA MX1200

MX1200 to roleta nadstawna dedykowana do okien typu renowacyjnego i monoblock. Jej charakterystycznym elementem jest skrzynka z klapą rewizyjną od czoła, której specyficzna budowa pozwala na montaż produktu na ramy okienne od 60 do 180 mm. To zatem roleta nadstawna, której wymiary z łatwością można dostosować do własnych potrzeb. Do jej produkcji użyto tworzywa PCV odpornego na promieniowanie słoneczne. Zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia przebarwień. Zaokrąglona dolna krawędź klapy rewizyjnej oraz możliwość zastosowania zaślepek pokrywy rewizyjnej i zaślepek boków skrzynki w znaczący sposób podnoszą estetykę wykonania tej rolety zewnętrznej. Co równie ważne można ją obsługiwać zarówno ręcznie przy pomocy taśmy, jak i elektrycznie przy pomocy przełącznika lub pilota.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Portos.
Na stronie internetowej firmy Portos znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer Portos zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top