ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Roleta nadstawna SN5000

Roleta nadstawna SN5000 idealnie wpisuje się w nowoczesne projekty domów.

ROLETY NADSTAWNE

ROLETA NADSTAWNA SN5000

Roleta nadstawna SN5000 idealnie wpisuje się w nowoczesne projekty domów. Czemu warto ją kupić? Przede wszystkim ze względu na szerokie możliwości zabudowy, jakie oferuje. Roleta zewnętrzna nadstawna to wariant z rewizją od wewnątrz, wariant z rewizją od zewnątrz, a także skrzynka przygotowana do montażu żaluzji fasadowej. Ponadto dzięki specjalnie zaprojektowanym prowadnicom, w sposób komfortowy można wpiąć pakiet żaluzji fasadowej o szerokości lameli do 90 mm. W SN5000 opcjonalnie dostępna jest moskitiera będąca praktycznym rozwiązaniem, chroniącym pomieszczenie przed owadami i zanieczyszczeniami. Dzięki temu roleta nadstawna to gwarancja komfortu użytkowania. SN5000 znajdzie zastosowanie zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym dzięki swoim wyjątkowym możliwościom i ilości dostępnych wariantów.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Portos.
Na stronie internetowej firmy Portos znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer Portos zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top