ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Roleta nadstawna TP1000K z moskitierą

Rolety nadstawne TP1000K to system, który można zamontować na szerokie ramy okienne.

ROLETY NADSTAWNE

ROLETA NADSTAWNA TP1000K z moskitierą

Rolety nadstawne TP1000K to system, który można zamontować na szerokie ramy okienne (nawet do 188 mm z poszerzeniem do 250 mm). Stosując element poszerzający, zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm. Rolety nadstawne TP1000K® posiadają możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). System ten obsługiwać można ręcznie (używając taśmy) lub elektrycznie (wykorzystując przełącznik lub pilot). TP1000K® w wersji z moskitierą skutecznie chroni pomieszczenie przed owadami, a także wszelkiego rodzaju pyłkami, liśćmi i zanieczyszczeniami. Jednocześnie system ten nie ogranicza dostępu do świeżego powietrza oraz światła dziennego.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Portos.
Na stronie internetowej firmy Portos znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer Portos zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top