ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Okno Duoline 68,78,88

Unikalne połączenie drewna i aluminium

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE DRUTEX

DUOLINE - 68, 78, 88

Te okna to doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki drewna z lekką i niezwykle wytrzymałą formą aluminium. Wiele opcji dodatkowych pozwala na stworzenie okien, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Odtwórz wideo

SPECYFIKACJA

Kolorystyka

Wybierz kolor okna, który pasuje do Ciebie. Ponad 200 kolorów z palety RAL dla części aluminiowej okna oraz kilkanaście kolorów farb kryjących (zakrywających w całości strukturę drewna) i lazurowych dla części drewnianej okna.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Drutex. Tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, właściwości termoizolacyjnych, akustyki, a także różnych opcji wykończenia.
Na stronie internetowej firmy Drutex znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top