ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Okno MB-79N SI

Nowa linia okien aluminiowych o podwyższonej izolacji termicznej, wyposażona we wkłady izolujące i dwukomponentową uszczelkę centralną, zapewni niższe rachunki za ogrzewane.

OKNA ALUMINIOWE DRUTEX

MB-79N SI

Nowa linia okien aluminiowych o podwyższonej izolacji termicznej, wyposażona we wkłady izolujące i dwukomponentową uszczelkę centralną, zapewni niższe rachunki za ogrzewane. Nowoczesny design, ponad 200 kolorów w połączeniu z wieloma opcjami dodatkowymi zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Odtwórz wideo

SPECYFIKACJA

Ponad 200 kolorów z palety RAL

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 200 kolorów okien z palety RAL. Oferujemy farby gładkie matowe, metaliczne ze strukturą i tzw. efekty specjalne (m.in. drewnopodobne).

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Drutex. Tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, właściwości termoizolacyjnych, akustyki, a także różnych opcji wykończenia.
Na stronie internetowej firmy Drutex znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top