ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Okno Iglo Premier

Autorskie okna rozwierno-odchylne na zewnątrz zbudowane są z niezwykle ciepłego 5-komorowego profilu klasy A, wyprodukowanego wyłącznie z materiały pierwotnego.

OKNO DRUTEX

IGLO PREMIER

Autorskie okna rozwierno-odchylne na zewnątrz zbudowane są z niezwykle ciepłego 5-komorowego profilu klasy A, wyprodukowanego wyłącznie z materiały pierwotnego. System wyposażony jest w podwójne uszczelnienie i renomowane okucia, które zapewniają wysokie walory użytkowe na lata.

Odtwórz wideo

SPECYFIKACJA

Ponad 30 kolorów oklein do wyboru

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Drutex. Tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, właściwości termoizolacyjnych, akustyki, a także różnych opcji wykończenia.
Na stronie internetowej firmy Drutex znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top