ASG Centrum – okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje fasadowe, parapety

Okno Iglo EXT

Okna i drzwi balkonowe otwierane na zewnątrz charakteryzują się nowoczesnym designem i świetnym parametrem izolacji cieplnej.

OKNO DRUTEX

IGLO EXT

Okna i drzwi balkonowe otwierane na zewnątrz charakteryzują się nowoczesnym designem i świetnym parametrem izolacji cieplnej.Okna już w standardzie posiadają okucia ukryte (niewidoczne przy zamkniętym oknie), a drzwi balkonowych okucia drzwiowe (nawierzchniowe). System okienno-drzwiowy Iglo EXT jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnego designu i wysokiej estetyki wykonania.

Odtwórz wideo

SPECYFIKACJA

Ponad 30 kolorów oklein do wyboru

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Cię do odwiedzenia strony internetowej firmy Drutex. Tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, właściwości termoizolacyjnych, akustyki, a także różnych opcji wykończenia.
Na stronie internetowej firmy Drutex znajdziesz również galerie zdjęć, które pozwolą Ci zobaczyć produkty w praktyce i wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Jako autoryzowany dealer zapewnimy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia, a także profesjonalny montaż.

Scroll to Top